LEKKI, ŁATWY I PRZYJEMNY

WARTO OBEJRZEĆJoy (Mangano) od dzieciństwa amatorsko zajmowała się wynalazkami, ale tylko na potrzeby własnego otoczenia.
Jako dorosła mieszka ze swoją niebogatą rodziną, której członków wspiera praktycznie bezwarunkowo, na wszelkich życiowych wybojach. Pewnego dnia wpada na pomysł wart jej zdaniem opatentowania, który mógłby odmienić nieprzychylny dotąd los. Będzie to wymagało determinacji, poświęceń
(nie tylko z jej strony) i wsparcia wszystkich, którzy wreszcie będą mieli okazję się odwdzięczyć…

Główna bohaterka jest postacią autentyczną, więc element zaskoczenia w fabule odpada. Mimo to, bardzo przyjemnie się śledzi, jak poradzić sobie w takich przypadkach od zera i co może się niespodziewanie zawalić. Jennifer Lawrence została do roli dobrze dobrana i sprostała jej wyzwaniom. Niestety hollywoodzcy producenci próbują chyba odtworzyć tandem Ginger i Fred, uparcie łącząc ją w obsadzie z Bradley’em Cooperem, według gotowej recepty na sukces. Moim skromnym zdaniem owocuje to raczej wtórnymi rolami dla kreowanych przez nich postaci.

SKOJARZENIE

hudsocker proxyKlasyczna już komedia braci Coen o zastępczym (proxy 🙂) prezesie Hudsucker Industries, który na nowo wynalazł koło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website